';

Szkło dichroiczne BBB 3022-1, COE 90, tęczowe

72,90 

Tafla ma kształt trapezu.

1 w magazynie


Opis

Szkło dichroiczne BBB 3022-1, COE 90, tęczowe zielone, grubość 1 mm.

Szkło dichroiczne BBB 3022-1, to piękne szkło z motywem serpentyny, które po wypaleniu ma kolor zielony, niebieski lub szmaragdowy w zależności od części tafli.

UWAGA – zdjęcie ma charakter poglądowy. Tafla, którą Państwo kupią może mieć nieco inny wzór serpentyny oraz inny rozkład kolorów. Niemniej zawsze będzie to bardzo interesujące szkło 🙂

Tafla szkła ma kształt trapezu o wymiarach:  8 cm. góra, 11 cm. dół, 10cm. wysokość.

Jest  to niezwykle interesujące szkło wykorzystywane do przygotowywania niepowtarzalnych, szklanych kompozycji oraz wykonywania pięknych przedmiotów szklanych, a w tym unikatowej szklanej biżuterii. Dwubarwna natura szkła powoduje, że zmienia ono kolor po wypaleniu i efekty są zawsze fascynujące. Szkło BBB 3022-1 polecamy zarówno hobbystom pracującym z piecykiem Hotpot (microfusing box) jak również artystom tworzącym większe formy szklane.

W każdym punkcie tafli szkło ma nieco inne nasycenie koloru i inne rozmieszczenie serpentynki,  co czyni je tak fascynującym i zapewnia niepowtarzalność gotowego produktu. W zależności od tego, jak i z której strony wytniemy kawałek szkła żądanej wielkości, to po wypaleniu uzyskamy bardzo interesujący efekt.Twórcy bardzo lubią szkła tego typu ponieważ zapewniają one niepowtarzalny efekt, a to jest bardzo cenne.

To szkło można łączyć ze wszystkimi szkłami COE 90 z oferty sklepu. Dotyczy to między innymi szkieł kolorowych gładkich, szkła czarnego, szkła przezroczystego itd.

Do cięcia szkła polecamy profesjonalny nóż.

Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo podczas cięcia szkła sugerujemy nakładanie okularów oraz rękawiczek ochronnych.