';

Szkło dichroiczne BBB 3022-1, COE 90, tęczowe

72,90 

Tafla ma kształt trapezu.

1 w magazynie


Opis

Szkło dichroiczne BBB 3022-1, COE 90, tęczowe zielone, grubość 1 mm.

Szkło dichroiczne BBB 3022-1, to piękne szkło z motywem serpentyny, które po wypaleniu ma kolor zielony, niebieski lub szmaragdowy w zależności od części tafli.

UWAGA – zdjęcie ma charakter poglądowy. Tafla, którą Państwo kupią może mieć nieco inny wzór serpentyny oraz inny rozkład kolorów. Niemniej zawsze będzie to bardzo interesujące szkło 🙂

Tafla szkła ma kształt trapezu o wymiarach:  8 cm. góra, 11 cm. dół, 10cm. wysokość.

Jest  to niezwykle interesujące szkło wykorzystywane do przygotowywania niepowtarzalnych, szklanych kompozycji oraz wykonywania pięknych przedmiotów szklanych, a w tym unikatowej szklanej biżuterii. Dwubarwna natura szkła powoduje, że zmienia ono kolor po wypaleniu i efekty są zawsze fascynujące. Szkło BBB 3022-1 polecamy zarówno hobbystom pracującym z piecykiem Hotpot, jak również artystom tworzącym większe formy szklane.

W każdym punkcie tafli szkło ma nieco inne nasycenie koloru i inne rozmieszczenie serpentynki,  co czyni je tak fascynującym i zapewnia niepowtarzalność gotowego produktu. W zależności od tego, jak i z której strony wytniemy kawałek szkła żądanej wielkości, to po wypaleniu uzyskamy bardzo interesujący efekt.Twórcy bardzo lubią szkła tego typu ponieważ zapewniają one niepowtarzalny efekt, a to jest bardzo cenne.

To szkło można łączyć ze wszystkimi szkłami COE 90 z oferty sklepu. Dotyczy to między innymi szkieł kolorowych gładkich, szkła czarnego, szkła przezroczystego itd.

Do cięcia szkła polecamy profesjonalną przykładnicę, a wygodę cięcia zapewni Wam podkładka do cięcia szkła z podziałką.

Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo podczas cięcia szkła sugerujemy nakładanie okularów oraz rękawiczek ochronnych.