';

Szkło dichroiczne czarne COE 90, 50g., ścinki, mix

33,50 

Szkło dichroiczne czarne, 50 g., ścinki, mix kształtów, wielkości, motywów i kolorów.
Zdjęcie ma charakter poglądowy.

Brak w magazynie


Opis

Szkło dichroiczne czarne COE 90, 50g, ścinki, mix.

Szkło dichroiczne czarne COE 90 (na podłożu z czarnego szkła), to bardzo ciekawe szkło wykorzystywane do przygotowywania niepowtarzalnych, szklanych kompozycji i wykonywania pięknych przedmiotów szklanych – w tym unikatowej szklanej biżuterii. Dwubarwna natura szkła powoduje, że zmienia ono kolor po wypaleniu, a efekty są zawsze fascynujące. To szkło  można łączyć ze wszystkimi szkłami COE 90 z oferty sklepu.

Ekonomiczne opakowanie jest idealne dla hobbystów pracujących z piecykiem Hotpot. Opakowanie zawiera mix kolorów, kształtów, motywów i wielkości, co daje bardzo wiele możliwości przygotowania niepowtarzalnej kompozycji. Osoby początkujące i poznające dopiero fascynujący świat fusingu (topienia szkła) mogą w swoich pracach zobaczyć efekty, jakie dają szkła o różnych wzorach, fakturach oraz grubości. Kaboszon może być wykonany w całości ze szkła dichroicznego albo można wykorzystać tylko kawałeczki, skrawki szkła umiejętnie wkomponowane w całość pracy.

Szkło może być wykorzystane do tworzenia biżuterii, ale także do przygotowania kaboszonów używanych później w witrażach i innych artystycznych projektach. Kaboszony zawierające w sobie szkło dichroiczne lub w całości wykonane z tego szkła wspaniale urozmaicą i wzbogacą witraże. Przepiękne efekty “głębi” możemy uzyskać przykrywając  szkło dichroiczne  kawałkami zwykłego szkła przezroczystego COE 90.

Uwaga: należy zawsze pamiętać, aby łączyć szkła o tym samym współczynniku COE.

Do wykończenia szklanej biżuterii można użyć różnego rodzaju zawieszek posrebrzanych zawieszka posrebrzana do wisiorków i pozłacanych zawieszki pozłacane do kolczyków z oferty sklepu.