';

Szkło dichroiczne zielono-niebieskie

69,00 

Tafla ma kształt trapezu.

1 w magazynie

SKU: Zielono-niebieskie Kategorie: , Tag:

Opis

Szkło dichroiczne zielono-niebieskie, grubość 1 mm.

Szkło dichroiczne zielono-niebieskie, to piękne szkło gładkie, które po wypaleniu ma kolor zielony lub niebieski, w zależności od tego, z której strony utniemy szkło

Tafla szkła ma kształt trapezu o wymiarach:  8 cm. góra, 11 cm. dół, 10cm. wysokość.

Jest  to niezwykle interesujące szkło wykorzystywane do przygotowywania niepowtarzalnych, szklanych kompozycji oraz wykonywania pięknych przedmiotów szklanych, a w tym unikatowej szklanej biżuterii. Dwubarwna natura szkła powoduje, że zmienia ono kolor po wypaleniu i efekty są zawsze fascynujące. To szkło polecamy zarówno hobbystom pracującym z piecykiem Hotpot, jak również artystom tworzącym większe formy szklane.

Szkło może mieć bardzo delikatne różnice nasycenia koloru w różnych miejscach tafli.  co czyni je tak fascynującym i zapewnia niepowtarzalność gotowego produktu. W zależności od tego, jak i z której strony wytniemy kawałek szkła żądanej wielkości, to po wypaleniu uzyskamy bardzo interesujący efekt.Twórcy bardzo lubią szkła tego typu ponieważ zapewniają one niepowtarzalny efekt, a to jest bardzo cenne.

Szkło  dichroiczne zielono-niebieskie można łączyć ze wszystkimi szkłami COE 90 z oferty sklepu. Dotyczy to między innymi szkieł kolorowych gładkich, szkła czarnego, szkła przezroczystego itd.

Do cięcia szkła polecamy profesjonalny nóż.

Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo podczas cięcia szkła sugerujemy nakładanie okularów oraz rękawiczek ochronnych.