Szkło dichroiczne zielono-niebieskie

69,00 

Tafla ma kształt trapezu.

1 w magazynie

SKU: Zielono-niebieskie Kategorie: , Tag:

Opis

Szkło dichroiczne zielono-niebieskie, grubość 1 mm.

Szkło dichroiczne zielono-niebieskie, to piękne szkło gładkie, które po wypaleniu ma kolor zielony lub niebieski, w zależności od tego, z której strony utniemy szkło

Tafla szkła ma kształt trapezu o wymiarach:  8 cm. góra, 11 cm. dół, 10cm. wysokość.

Jest  to niezwykle interesujące szkło wykorzystywane do przygotowywania niepowtarzalnych, szklanych kompozycji oraz wykonywania pięknych przedmiotów szklanych, a w tym unikatowej szklanej biżuterii. Dwubarwna natura szkła powoduje, że zmienia ono kolor po wypaleniu i efekty są zawsze fascynujące. To szkło polecamy zarówno hobbystom pracującym z piecykiem Hotpot, jak również artystom tworzącym większe formy szklane.

Szkło może mieć bardzo delikatne różnice nasycenia koloru w różnych miejscach tafli.  co czyni je tak fascynującym i zapewnia niepowtarzalność gotowego produktu. W zależności od tego, jak i z której strony wytniemy kawałek szkła żądanej wielkości, to po wypaleniu uzyskamy bardzo interesujący efekt.Twórcy bardzo lubią szkła tego typu ponieważ zapewniają one niepowtarzalny efekt, a to jest bardzo cenne.

Szkło  dichroiczne zielono-niebieskie można łączyć ze wszystkimi szkłami COE 90 z oferty sklepu. Dotyczy to między innymi szkieł kolorowych gładkich, szkła czarnego, szkła przezroczystego itd.

Do cięcia szkła polecamy profesjonalną przykładnicę, a wygodę cięcia zapewni Wam podkładka do cięcia szkła z podziałką.

Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo podczas cięcia szkła sugerujemy nakładanie okularów oraz rękawiczek ochronnych.