';

Szkło dichroiczne pomarańczowe BBB 400-1, COE 90.

69,00 

Tafla ma kształt trapezu.

1 w magazynie


Opis

Szkło dichroiczne pomarańczowe BBB 400-1, COE 90, grubość 1 mm.

Szkło dichroiczne pomarańczowe BBB 400-1, to piękne szkło, które po wypaleniu ma bardzo delikatny pomarańczowy kolor.

Tafla szkła ma kształt trapezu o wymiarach:  8 cm. góra, 11 cm. dół, 10cm. wysokość.

Jest  to niezwykle interesujące szkło wykorzystywane do przygotowywania niepowtarzalnych, szklanych kompozycji oraz wykonywania pięknych przedmiotów szklanych, a w tym unikatowej szklanej biżuterii. Dwubarwna natura szkła powoduje, że zmienia ono kolor po wypaleniu i efekty są zawsze fascynujące. Szkło dichroiczne pomarańczowe polecamy zarówno hobbystom pracującym z piecykiem Hotpot (Microfusing box) jak również artystom tworzącym większe formy szklane.

W każdym punkcie tafli szkło ma nieco inne nasycenie koloru, co czyni je tak fascynującym i zapewnia niepowtarzalność gotowego produktu. W zależności od tego, jak i z której strony wytniemy kawałek szkła żądanej wielkości, to po wypaleniu uzyskamy bardzo interesujący efekt.Twórcy bardzo lubią szkła tego typu ponieważ zapewniają one niepowtarzalny efekt, a to jest bardzo cenne.

To szkło można łączyć ze wszystkimi szkłami COE 90 z oferty sklepu. Dotyczy to między innymi szkieł kolorowych gładkich, szkła czarnego, szkła przezroczystego itd. To szkło można przykryć innym kawałkiem szkła przezroczystego, można też wypalić je nie przykryte. W obu przypadkach efekt będzie inny.

Do cięcia szkła polecamy profesjonalny nóż.

Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo podczas cięcia szkła sugerujemy nakładanie okularów oraz rękawiczek ochronnych.