';

Szkło dichroiczne COE90.

Szkło dichroiczne jest bardzo interesującą propozycja dla twórców zajmujących się fusingiem.  Dzięki zastosowaniu tego szkła możemy   uzyskać fantastyczne efekty w naszej szklanej kompozycji. Szkło dichroiczne szczególnie pięknie prezentuje się w biżuterii.

Warianty szkła dichroicznego.

Poszczególne kawałki szkła maja różną kolorystykę, fakturę i grubość. Niektóre kawałki są gładkie i mają jeden bazowy kolor (na przykład niebieski). Kolor może się delikatnie różnić odcieniem w różnych częściach tafli.

Niektóre mają strukturę kory i są jakby prążkowane.

Na niektórych naniesiony jest wzór. Mogą to być kropeczki, krateczka, “plaster miodu”, “wzór techniczny”, a także kwiatki w różnych odsłonach lub czasami motyw zwierzątka.

Tafle w kształcie trapezu mogą być zarówno gładkie (z czarnym przebarwieniem w części tafli, jak i wzorzyste. To wzorzyste szkło daje nieprawdopodobnie ciekawe efekty po wypaleniu.

Wszystkie szkła są piękne i charakteryzują się zmiennością koloru przed wypaleniem i po wypaleniu. To, jakie szkło zastosujemy w wyrobach zależy od indywidualnych upodobań, preferencji i pomysłu na ich zastosowanie w produkcie końcowym.

Wszystkie szkła z oferty sklepu są firmy Baoli, mają ten sam współczynnik COE 90 i są kompatybilne ze wszystkimi pozostałymi szkłami z oferty sklepu.

Zapraszam do zakładki GALERIA, gdzie pokazuję zdjęcia szklanych kaboszonów, a także na Facebook gdzie prezentuję szklaną biżuterię wykonaną w technice fusingu. https://www.facebook.com/Hotpotfusing