';

Szkło dichroiczne przezroczyste COE 90, 50g., ścinki, mix

33,50 

Szkło dichroic czarne, 50 g., ścinki, mix kształtów, wielkości, motywów i kolorów.

Opis

Szkło dichroiczne przezroczyste COE 90, 50g., ścinki, mix.

Szkło dichroiczne przezroczyste, COE 90  –  to niezwykle interesujące szkło wykorzystywane do przygotowywania niepowtarzalnych, szklanych kompozycji oraz wykonywania pięknych przedmiotów szklanych – w tym unikatowej szklanej biżuterii. Dwubarwna natura szkła powoduje, że zmienia ono kolor po wypaleniu, a efekty są zawsze fascynujące.

To szkło można łączyć ze wszystkimi szkłami o współczynniku COE 90 z oferty sklepu. Opakowanie zawiera kilka/kilkanaście kawałków szkła o różnej wielkości, kształcie,  kolorze,  motywach ozdobnych i grubości, co daje bardzo wiele możliwości przygotowania niepowtarzalnej kompozycji. Każde opakowanie jest niepowtarzalne i zawiera mieszankę szkieł.

Opakowanie 50 gram jest bardzo ekonomiczne i stanowi idealną propozycję dla hobbystów pracujących z piecykiem Hotpot. Osoby początkujące mają możliwość wypróbowania różnych rodzajów szkła dichroicznego: o różnych odcieniach, odmiennej fakturze i grubości.  Daje to sposobność zapoznania się z naturą tego szkła i  układania rozmaitych kompozycji według indywidualnych preferencji. Szkło może być wykorzystane do tworzenia biżuterii, ale także do przygotowania kaboszonów używanych później w witrażach i innych artystycznych projektach. Kaboszony zawierające w sobie szkło dichroiczne lub w całości wykonane z tego szkła wspaniale urozmaicą i wzbogacą witraże.

 Do wykończenia szklanej biżuterii można użyć różnego rodzaju zawieszek posrebrzanych zawieszka posrebrzana do wisiorków i pozłacanych zawieszki pozłacane do kolczyków z oferty sklepu.