O firmie

Witamy na stronie hotpotfusing.pl

O firmie hotpotfusing.pl. Strona poświęcona jest popularyzowaniu nowego trendu rękodzieła, jakim jest fusing mikrofalowy (topienie szkła w mikrofalówce, hotpotfusing). Każdy samodzielnie w domu może stapiać szkło i przygotowywać z niego niepowtarzalne przedmioty i ozdoby. Polecamy tworzenie unikatowej biżuterii szklanej przy wykorzystaniu różnych rodzajów szkła. Mamy nadzieję, że na stronie znajdą Państwo wiele ciekawych informacji, które będą zachętą do rozpoczęcia przygody z fusingiem mikrofalowym.

Uwaga! To hobby wciąga!

Piecyk Hotpot (Micro Fusing Box) jest małym, lekkim i nieskomplikowanym urządzeniem w którym możemy topić szkło w warunkach domowych. Na podstronie GALERIA mogą Państwo obejrzeć zdjęcia niepowtarzalnych szklanych przedmiotów, które powstały w piecyku Hotpot. Samodzielnie wykonany szklany drobiazg będzie fantastycznym prezentem dla bliskiej osoby. Na podstronie INSTRUKCJE & PORADY zapoznają się Państwo z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa, umieszczamy tam również przydatne informacje. Zapraszamy do kontaktu. Jeżeli maja Państwo pytania dotyczące fusingu to podpowiemy i  wyjaśnimy.

W sklepie – podstrona SKLEP,  znajdą Państwo wiele produktów przeznaczonych do rozwijania “szklanej pasji”. Oferta przygotowana jest z myślą o hobbystach, którzy – zwłaszcza w początkowej fazie rozwijania nowych umiejętności potrzebują niewielkie ilości surowców. Jeżeli jednak są Państwo zainteresowani większymi rozmiarami szkła kolorowego lub szkła dichroicznego – prosimy o kontakt.

Prowadzimy także kursy fusingu mikrofalowego, hotpotfusingu, czyli warsztaty topienia szkła w piecyku Hotpot i mikrofalówce. Więcej informacji oraz aktualne terminy są na podstronie KURSY FUSINGU.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktową oraz z ofertą warsztatów.

Polecane strony:

szklane_cuda_small
To marka eleganckiej biżuterii szklanej oraz akcesoriów ze szlachetnej skóry naturalnej łączonej z unikatowymi, szklanymi elementami.

Odwiedź stronę