';

Szkło COE 90 kawowe BB211-3, nieprzezroczyste.

8,98 

Wymiary: 90 x 100 mm., grubość 3 mm.

SKU: BB211-3 Kategoria:

Opis

Szkło COE 90 kawowe BB211-3, nieprzezroczyste, grubość 3 mm.

Szkło do fusingu, Coffee opal.

Szkło COE 90 kawowe BB211-3, wymiary: 90 x 100 mm. Szkło po wypaleniu jest nieprzezroczyste i ma bardzo ciekawy kolor kawy z mlekiem. Wspaniale harmonizuje z innymi kolorami szkieł COE 90 z oferty sklepu. Łącząc szkło kawowe ze szkłem dichroicznym oraz koralikami Millefiori lub igiełkami szklanymi można uzyskać niezwykłe efekty szklanych kompozycji. Ten kolor szkła jest bardzo lubiany przez twórców, ponieważ ma interesujący kolor kawy z mlekiem, który pasuje do wielu pastelowych kompozycji.

Mała tafla szkła stanowi idealną propozycję dla hobbystów pracujących z piecykiem Hotpot. Piecyk Hotpot umożliwia topienie szkła w kuchence mikrofalowej i dzięki temu fusing mikrofalowy poszerza gamę technik rękodzielniczych dostępnych każdemu.

Do obróbki szkła wystarczy niewielka powierzchnia robocza i podstawowy nóż do cięcia szkła. Wygodnym narzędziem jest również specjalistyczny łamacz. Aby obróbka szkła była komfortowa sugerujemy stosowanie podkładki, która ułatwia cięcie szkła. Bardzo przydatnym narzędziem do cięcia jest profesjonalna przykładnica.

Mając na względzie Państwa bezpieczeństwo sugerujemy, aby podczas pracy ze szkłem zakładać rękawiczki oraz chronić oczy okularami.

Należy pamiętać, aby podczas topienia zawsze łączyć ze sobą szkła o tym samym współczynniku COE.

Szkło kawowe można łączyć ze wszystkimi szkłami COE 90 (kolorowymi, dichroicznymi oraz ozdobnymi) z oferty sklepu.