';

Szkło dichroiczne przezroczyste COE 90 100g., ścinki, mix

67,00 

Szkło dichroiczne przezroczyste, ścinki, mix kształtów, wielkości, motywów i kolorów.
Zdjęcie ma charakter poglądowy.

Opis

Szkło dichroiczne przezroczyste COE 90, ścinki, mix, 100g.

Szkło dichroiczne przezroczyste, COE 90  jest niezwykle interesującym szkłem wykorzystywanym do przygotowywania niepowtarzalnych, szklanych kompozycji oraz wykonywania pięknych przedmiotów szklanych, a w tym unikatowej szklanej biżuterii. Dwubarwna natura szkła powoduje, że zmienia ono kolor po wypaleniu, a efekty są zawsze fascynujące.

To szkło można łączyć ze wszystkimi szkłami o współczynniku COE 90 z oferty sklepu. Opakowanie zawiera kilka/kilkanaście kawałków szkła o różnej wielkości, kształcie,  kolorze,  motywach ozdobnych i grubości, co daje bardzo wiele możliwości przygotowania niepowtarzalnej kompozycji. Każde opakowanie jest niepowtarzalne i zawiera mieszankę szkieł.

Opakowanie 50 gram jest bardzo ekonomiczne i stanowi idealną propozycję dla hobbystów pracujących z piecykiem Hotpot. Osoby początkujące mają możliwość wypróbowania różnych rodzajów szkła dichroicznego: o różnych odcieniach, odmiennej fakturze i grubości.  Daje to sposobność zapoznania się z naturą tego szkła i  układania rozmaitych kompozycji według indywidualnych preferencji. Szkło może być wykorzystane do tworzenia biżuterii, ale także do przygotowania kaboszonów używanych później w witrażach i innych artystycznych projektach. Kaboszony zawierające w sobie szkło dichroiczne lub w całości wykonane z tego szkła wspaniale urozmaicą i wzbogacą witraże.

Do wykończenia szklanej biżuterii można użyć różnego rodzaju zawieszek posrebrzanych zawieszka posrebrzana do wisiorków i pozłacanych zawieszki pozłacane do kolczyków z oferty sklepu.