';

Szkło dichroiczne BBB 1022, COE 90, niebieskie

72,90 

Tafla ma kształt trapezu.

1 w magazynie


Opis

Szkło dichroiczne BBB 1022, COE 90, grubość 1 mm.

Szkło dichroiczne BBB 1022, to piękne szkło z motywem marmurkowym, które po wypaleniu ma kolor ciemnoniebieski.

Tafla szkła ma kształt trapezu o wymiarach:  8 cm. góra, 11 cm. dół, 10cm. wysokość.

Jest  to niezwykle interesujące szkło wykorzystywane do przygotowywania niepowtarzalnych, szklanych kompozycji oraz wykonywania pięknych przedmiotów szklanych, a w tym unikatowej szklanej biżuterii. Dwubarwna natura szkła powoduje, że zmienia ono kolor po wypaleniu i efekty są zawsze fascynujące. Szkło BBB 1022 polecamy zarówno hobbystom pracującym z piecykiem Hotpot, (microfusing box)  jak również artystom tworzącym większe formy szklane.

W każdym punkcie tafli szkło ma nieco inne nasycenie koloru i inne rozmieszczenie marmurku,  co czyni je tak fascynującym i zapewnia niepowtarzalność gotowego produktu. W zależności od tego, jak i z której strony wytniemy kawałek szkła żądanej wielkości, to po wypaleniu uzyskamy bardzo interesujący efekt.Twórcy bardzo lubią szkła tego typu ponieważ zapewniają one niepowtarzalny efekt, a to jest bardzo cenne.

To szkło można łączyć ze wszystkimi szkłami COE 90 z oferty sklepu. Dotyczy to między innymi szkieł kolorowych gładkich, szkła czarnego, szkła przezroczystego itd.

Do cięcia szkła polecamy profesjonalny nóż.

Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo podczas cięcia szkła sugerujemy nakładanie okularów oraz rękawiczek ochronnych.