';

Papier ceramiczny podkładowy, 100 x 100 mm

27,79 

Wymiary: 100 x 100 mm.

Opakowanie 10 szt.

Idealny do Hotpota maxi (L)

SKU: PCP100 Kategorie: ,

Opis

Papier ceramiczny podkładowy, 100 x 100 mm.

Papier ceramiczny podkładowy stosuje się celem uzyskania gładkiej powierzchni spodniej wypalanego szkła. Ma to szczególne znaczenie przy tworzeniu biżuterii szklanej ze względu na estetykę wyrobu i przyjemność noszenia – na przykład jeżeli tworzymy wisiorek. Ten papier jest jednorazowego użytku ponieważ całkowicie wypala się w piecu.

Wymiary papieru 100 x 100 mm są  dostosowane do wymiarów powierzchni roboczej piecyka Hotpot Maxi (L)

Należy pamiętać, że podczas wypalania szklanej kompozycji w Hotpocie używa się zawsze 2 rodzajów papieru: 1 mm. lub 2 mm. jako warstwę izolacyjną,  a następnie papier podkładowy dla uzyskania gładkiej powierzchni szkła. Podnosi to estetykę szklanego kaboszonu.

Opakowanie 10 szt. jest idealne dla hobbystów pracujących z piecykiem Hotpot.

W ofercie sklepu jest duża gama papierów ceramicznych przystosowanych wymiarami do Hotpotów różnej wielkości. Na pewno każdy znajdzie w sklepie wymiar papieru odpowiadający jego Hotpotowi.

Grubości papierów: cienki gładki (podkładowy), 1 mm., 2 mm., 3 mm.

Wymiary arkuszy: 48 x 48 mm., 75 x 75 mm., 100 x 100 mm.

Grubsze papiery ceramiczne ( 1, 2, 3, 4 mm.) można także używać jako separatory, na przykład do tworzenia tuneli w szkle. W zależności od potrzeb i planowanej średnicy tunelu lub otworu dobrze nadają się do tego papiery o grubości 2 lub 3 mm.