';

Szkło do fusingu zestaw H. 10 szt., 5 x 5 cm., COE 90.

35,90 

10 szt., 5 x 5 cm., grubość 3 mm.

1 w magazynie

SKU: Zestaw H, 5 x 5 cm-1 Kategoria: Tag:

Opis

Szkło do fusingu zestaw H. 10 kolorów o wymiarach ok. 5 x 5 cm. Grubość szkła 3 mm.

Zestaw H.

Zestaw zawiera:

5 kawałków szkieł nieprzezroczystych: czarne, zielone, żółte, kawowe, niebieskie.

5 kawałków szkieł przezroczystych: przezroczyste, czerwone rubinowe, jasnozielone, bladozielone, champagne pink.

Szkło do fusingu – zestaw tak dobranych 10 małych kawałków pozwoli hobbystom na przygotowanie wielu różnych kolorystycznie kompozycji. Ekonomiczna cena zestawu ułatwia zapoznanie się z walorami szkieł przezroczystych i nieprzezroczystych, ponieważ po wytopieniu powstają całkowicie różne efekty.

Mała tafla szkła stanowi idealną propozycję dla hobbystów pracujących z piecykiem Hotpot (microfusing box). Piecyk Hotpot umożliwia topienie szkła w kuchence mikrofalowej i dzięki temu fusing mikrofalowy poszerza gamę technik rękodzielniczych dostępnych każdemu.

Do pracy ze szkłem wystarczy niewielka powierzchnia robocza i podstawowy nóż do cięcia szkła Wygodnym narzędziem jest również specjalistyczny łamacz. Aby obróbka szkła była komfortowa sugerujemy używanie podkładki, która ułatwia cięcie szkła.. Bardzo wygodnym narzędziem do cięcia jest profesjonalna przykładnica.

Mając na względzie Państwa bezpieczeństwo sugerujemy, aby podczas pracy ze szkłem zakładać rękawiczki oraz chronić oczy okularami.

Należy pamiętać, aby podczas topienia zawsze łączyć ze sobą szkła o tym samym współczynniku COE.

Wszystkie szkła oferowane w sklepie są kompatybilne,  maja współczynnik COE 90.

Zapraszamy do obejrzenia innych szkieł dostępnych w sklepie i wybranie ulubionych kolorów, a wówczas praca ze szkłem będzie ogromną przyjemnością.