';

Klej do fusingu Bullseye,10 ml

13,45 

Opakowanie 10 ml.

Kategoria:

Opis

Klej do fusingu Bullseye, 10 ml.

Klej do fusingu Bullseye Glasstac. Jest to tak zwany “tymczasowy klej”, który trwale łączy szklane elementy i zapobiega ich przesuwaniu się podczas wkładania do piecyka lub podczas ruchów obrotowych talerza kuchenki mikrofalowej. Jest to profesjonalny klej na bazie wodnej, który całkowicie się wypala nie pozostawiając śladów na szkle.

Zdecydowanie zalecamy używanie kleju podczas wypalania szklanych kompozycji w piecyku Hotpot (Microfusing box) w mikrofalówce. Każdy start talerza obrotowego  wiąże się z mikrowstrząsem i kawałki szkła, które nie są sklejone mogą się przesunąć. Również zbyt energiczne zamykanie drzwi kuchenki mikrofalowej może spowodować przesunięcie się szkieł. A tego chcemy uniknąć.

Należy pamiętać, aby klej do fusingu całkowicie wysechł przed wypalaniem. Obowiązuje prosta zasada: pierwszego dnia kleimy, a dopiero drugiego dnia wypalamy.

Do rozprowadzania kleju najwygodniej jest używać pędzelka z miękkim włosiem. W przypadku pracy z piecykiem Hotpot (Microfusing box), ze względu na stosunkowo niewielkie rozmiary szklanych kompozycji nie ma konieczności smarowania całych powierzchni stykających się ze sobą, wystarczy dotknięcie klejem kilku punktów i lekkie dociśnięcie szkła.

Buteleczka 10 ml., to ekonomiczna propozycja dla hobbystów pracujących z piecykiem Hotpot. Nawet przy codziennym wypalaniu szkła w mikrofalówce, kleju wystarczy na bardzo długo. Po użyciu kleju należy starannie zakręcić buteleczkę, aby klej nie parował.