';

Bon prezentowy – kurs fusingu mikrofalowego

450,00 

Bon prezentowy

SKU: Bon Kategoria:

Opis

Bon prezentowy – kurs fusingu mikrofalowego.

Jak topić szkło w mikrofalówce? Jak samodzielnie stworzyć niepowtarzalna, szklaną biżuterię? Kurs fusingu odpowiada na te pytania!.

Fusing mikrofalowy – ten wspaniały kierunek rękodzieła wart jest polecenia wszystkim osobom, które szukają możliwości rozwoju swoich kreatywnych, artystycznych pomysłów.

Bon prezentowy – kurs fusingu mikrofalowego, to znakomita propozycja prezentu dla pasjonatów rękodzieła.

Podczas warsztatu kursanci poznają tajniki topienia szkła w mikrofalówce, pozwalające na samodzielną pracę z piecykiem Hotpot.

Wszystkie prace, które powstaną podczas zajęć są własnością uczestników. Oznacza to, że efekty pracy mają praktyczny wymiar. Każdy wychodzi z gotowymi kaboszonami, które mogą być wisiorkiem, zawieszką na choinkę, ozdóbką,  przyciskiem na biurko, etc.

I prezent dla bliskich gotowy!

Zapraszamy do zakupu! W kursie uczestniczy tylko jedna osoba, co daje możliwość bardzo intensywnej i efektywnej pracy z piecykiem Hotpot. Termin realizacji kursu umawiany jest indywidualnie z obdarowaną osobą. To indywidualne podejście jest bardzo cenione przez kursantów. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o biżuterii, którą tworzymy w piecyku Hotpot – zapraszam na Facebook https://www.facebook.com/Hotpotfusing

Voucher należy wykorzystać w ciągu trzech miesięcy od daty zakupu. Kurs odbywa się w dniach od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00- 16.00

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.