';

Szkło COE 90 brokatowe zielone BBG-H, nieprzezroczyste

8,98 

Wymiary: 90 x 100 mm., grubość 3 mm.

Brak w magazynie

SKU: BBG-H Kategoria:

Opis

Szkło COE 90 brokatowe zielone BBG-H,  nieprzezroczyste, grubość 3 mm.

Szkło do fusingu, Sparkling green.

Szkło COE 90 brokatowe zielone  BBG-H, wymiary: 90 x 100 mm. Szkło po wypaleniu jest nieprzezroczyste i ma głęboki zielony kolor z efektem migotania. Wygląda jakby było pokryte warstwą bardzo delikatnego brokatu. Wspaniale harmonizuje z innymi kolorami szkieł COE 90 z oferty sklepu. Łącząc to szkło ze szkłem dichroicznym oraz koralikami Millefiori lub igiełkami szklanymi można uzyskać niezwykłe efekty szklanych kompozycji. Ten kolor szkła jest szczególnie lubiany przez twórców, ze względu na brokatowy efekt po wypaleniu, co jest niezwykle interesujące.

Mała tafla szkła stanowi idealną propozycję dla hobbystów pracujących z piecykiem Hotpot. Piecyk Hotpot umożliwia topienie szkła w kuchence mikrofalowej i dzięki temu fusing mikrofalowy poszerza gamę technik rękodzielniczych dostępnych każdemu.

Do obróbki szkła wystarczy niewielka powierzchnia robocza i podstawowy nóż do cięcia szkła. Wygodnym narzędziem jest również specjalistyczny łamacz. Aby obróbka szkła była komfortowa polecamy stosowanie podkładki, która ułatwia cięcie szkła.Bardzo przydatnym narzędziem do cięcia jest profesjonalna przykładnica.

Mając na względzie Państwa bezpieczeństwo sugerujemy, aby podczas pracy ze szkłem zakładać rękawiczki oraz chronić oczy okularami.

Należy pamiętać, aby podczas topienia zawsze łączyć ze sobą szkła o tym samym współczynniku COE.

Szkło zielone brokatowe można łączyć ze wszystkimi szkłami COE 90 (kolorowymi, dichroicznymi oraz ozdobnymi) z oferty sklepu.